معرفی سفیر یا نمایندگی
پيام سفير

 به نام خدا

 

با اهداء پاک ترین درودها و سلام ها به هموطنان گرامی

 خدواند بزرگ را سپاسگزارم که توفیق خدمت در عرصه سیاست خارجی و خدمت رسانی به هم میهنان گرامی را به اینجانب و همکارانم در سفارت جمهوری اسلامی ایران عطا نمود. اینجانب حضور خود در جمع شما ایرانیان عزیز مقیم دانمارک را افتخاری بزرگ می دانم.  تحولات منطقه ای و بین المللی به ویژه پس از توافق هسته ای و اجرای برنامه جامع آن، فرصت خوبی در اختیار کشور عزیزمان ایران قرار داده است. برای استفاده از این فرصت و توسعه  روابط ایران و دانمارک و همچنین بهره مندی از توانمندی های هموطنان گرامی، بیش از پیش به کمک شما نیازمندیم و برای این مهم  دست همکاری به سوی شما عزیزان دراز می نماییم.

مایلم در اینجا بر این نکته تاکید نمایم که ایرانیان مقیم خارج،  یک سرمایه بسیار ارزشمند برای کشور محسوب می شوند . هموطنان ایرانی همواره در کسب علم و دانش و در بسط و گسترش فرهنگ ناب ایران اسلامی موفقیت های چشمگیری داشته اند، زیرا دانش پژوهی، کمال جویی و فرهیختگی از ویژگی ها و اصالت ملت بزرگ ایران است. بدون تردید حفظ و تداوم روند موفقیت هموطنان عزیز در خارج از کشور و کسب موفقیت های علمی مستلزم همدلی همه ایرانیان با یکدیگر و تداوم ارتباط با کشور عزیزمان ایران می باشد.

 سفارت جموری اسلامی  ایران در دانمارک به عنوان گوشه ای از خاک پاک ایران اسلامی، مأمن تمامی ایرانیان عزیز بوده و برای ما جای بسی خرسندی است که افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را داشته باشیم.

  نظرات، پیشنهادات و مطالب ارزنده شما در حوزه های مختلف، مسیر خدمت رسانی هرچه بهتر را برای ما هموارتر خواهد کرد. سفارت جمهوری اسلامی ایران را خانه خود بدانید و ما را با دیدار همیشگی خود خرسند نمایید.

با آرزوی سلامتی، سعادت و سربلندی برای  تک تک شما ایرانیان مقیم دانمارک در عرصه های مختلف و به امید دیدار شما .

مرتضی مرادیان ، سفير جمهوري اسلامي ايران

 

 

جدول تعطیلات نمایندگی در سال 1396 | تماس با ما |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر