معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > سرمایه گذاری میلیونی دانمارک در مشارکت های انرژِی


  چاپ        ارسال به دوست

سرمایه گذاری میلیونی دانمارک در مشارکت های انرژِی

 

سرمایه گذاری میلیونی دانمارک در مشارکت های انرژِی

دانمارک در نظر دارد مبلغ 115 میلیون کرون در یک سری مشارکت های جدید انرژی با کشورهای مکزیک، ویتنام، آفریقای جنوبی و چین سرمایه گذاری نماید.

در سایت وزارت امور خارجه آمده که تجربه وسابقه چهل ساله دانمارک در تولید انرژی های تجدید پذیر و بهره وری بالا در مصرف انرژی در انتقال سبز به این کشورها کمک کرده، برای آب و هوای جهانی مفید و شانس افزایش صادرات برای دانمارک را فراهم خواهد نمود.

صادرات فناوری انرژی دانمارک در پانزده سال اخیر رشد قابل ملاحظه ای را تجربه کرده است تا جائی که میزان صادرات از رقم 27 میلیون کرون در سال 2000 به 71 میلیون کرون در سال 2015 رسید و دولت در صدد است این رقم را تا سال 2030 به دو برابر، یعنی 140 میلیارد کرون، افزایش دهد.

دانمارک از لحاظ صادرات فناوری انرژی در اروپا رتبه اول را داراست و طبق آمار 11 درصد کل صادرات دانمارک را فناوری انرژی تشکیل می دهد. (وزارت امور خارجه) 

 

درخواست عضویت در کمیسیون وضعیت زنان

کارن المن، وزیر برابری فرصت ها و اولا تورنس، وزیر توسعه، نامزدی دانمارک برای عضویت در سالهای 2020 - 2024 در کمیسیون سازمان ملل در مورد وضعیت زنان UNs Commission on the Status of Women (CSW) را ارائه دادند.

انتخابات برای اعضای جدید کمیسیون در آوریل سال 2019 برگزار خواهد شد.

علاوه بر دانمارک کشور سویس نیز برای کسب یک کرسی از دو کرسی اختصاص یافته به غرب اروپا و سایر گروه ها (گروه WEOG) ثبت نام کرده است. (وزارت امور خارجه)

 

 


١٠:٣٩ - 1396/03/17    /    شماره : ٤٥٨٨٥٥    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج
جدول تعطیلات نمایندگی در سال 1396 | تماس با ما |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر